Menu kategóriíKategórie

Kategórie

masiarske-potreby.sk » Nože a príslušenstvo

Kategórie

Nože a príslušenstvo

/ 366 položiek

V našom internetovom obchode nájdete kvalitné nože na rôzne použitie. Naša ponuka nožov obsahuje vykosťovacie...

V našom internetovom obchode nájdete kvalitné nože na rôzne použitie. Naša ponuka nožov obsahuje vykosťovacie nože, vykrvovacie nože, rozrábkové nože, špeciálne nože, sekáče a kuchárske nože. 

Viac

Podkategórie

 • Vykosťovacie nože

  Kuchynské vykosťovacie nože dokonale oddeľujú mäso od kostí bez toho, aby ho poškodili. Vyznačujú sa najvyššou kvalitou spracovania, môžu sa stať praktickým darčekom pre každého chlapa. V ponuke sú nože tých najlepších značiek. Vyrobené z ocele zaisťujú vysoké rezné vlastnosti a vysokú odolnosť proti otupeniu. Pozývame vás tiež do nášho internetového obchodu, kde nájdete tie najlepšie ceny!

 • Vykrvovacie nože

  Vykrvovací nôž e ideálny na uvoľnenie kostí a odstránenie tukov a šliach. Vysoko leštený povrch zaisťuje najvyššiu možnú odolnosť proti hrdzi. Tento nôž leží pohodlne v ruke pre profesionálnu prácu v mäsokombináte.

 • Rozrábkové nože

  Rozrábkové nože sú ideálne na pohodlnú a účinnú prácu Ergonomická rukoväť uľahčuje zabránenie pošmyknutiu pre vyššiu úroveň bezpečnosti. Rovná čepeľ umožňuje mimoriadne presné rezanie.

 • Sady nožov

  Sady kuchynských nožov pre všetkých zákazníkov. Sady nožov sú najlepší spôsob, ako mať vždy po ruke potrebné nože. Zároveň je to štýlový detail, ktorý Vám skrášli Vašu kuchyňu. Praktický a pevný obal uľahčuje skladovanie nožov a udržuje čepele bezpečne uskladnené. Rukoväte nožov sú vyrobené z protišmykového materiálu. Vďaka remeselnému spracovaniu, spoľahlivým materiálom a elegantnej povrchovej úprave kuchynské nože z  nášho obchodu už roky kraľujú v profesionálnych a domácich kuchyniach a konkurenciu nechávajú pozadu.

 • Sekáče a sekery

  Hľadáte profesionálne mäsiarske doplnky? Vyskúšajte kvalitné vybavenie potrebné na rezanie mäsa: mäsiarske sekery a kuchynské sekáče! Široká ponuka sekáčov za tie najlepšie ceny.

 • Kuchynské nože
 • Kuchárske nože

  Každá gastro prevádzka by mala byť vybavená kuchárskym nožom. Kuchárske nože sú perfektná voľba na rezanie zeleniny alebo mäsa. Neváhajte a vyberte si z našej ponuky kvalitných kuchárskych nožov. 

 • Špeciálne nože

  V tejto kategórií nájdete špecializované nože pre profesionálov ale aj bežných používateľov. Náš internetový obchod ponúka nože pre poľovníkov, nôž na ryby, nôž na sťahovanie kože, odstráňovač rebier a mnoho ďalšieho.

 • Koše, vrecká, tašky, kufre, stojany
 • Vreckové nože
 • Poľovnícke nože

Filter

Zobraziť filter

Dĺžka čepele v
Použité filtre:

  Kategórie

  infolinka Infolinka 0917 230 451 Po - Pi / 08:00 - 15:30
  Ocieľka - mesačník pre mäsiarov Mäsiarske potreby katalóg

  Z nášho blogu

  Veľká letná hra

  Každá letná objednávka tovaru postupuje do losovania o týchto 7 cien.

  čítať viac »

  Doručujeme už aj v sobotu

  Od mája už pre našich zákazníkov ponúkame možnosť doručenia objednaného tovaru aj v sobotu

  čítať viac »

  Mäsiarske potreby na Majálese

  Dňa 15.5.2016 organizovala VI.ZŠ v Bardejove na sídlisku Družba Majáles pre žiakov a priateľov školy kde sme sa zúčastnili aj my.

  čítať viac »

  Sledujte nás

  Nezmeškajte naše aktuálne zľavy, akcie a novinky.