Menu kategóriíKategórie

Kategórie

Kategórie

Ocieľky

/ 42 položiek

Ocieľky

Vyberte si z našej ponuky ocieľok. Ocieľky sú povinná výbava do každej domácnosti. V našom e-shope...

Vyberte si z našej ponuky ocieľok. Ocieľky sú povinná výbava do každej domácnosti. V našom e-shope mäsiarske-potreby.sk, nájdete rôzne typy ocieľok či už pre profesionálnych mäsiarov, alebo aj domácnosti. 

Viac

Podkategórie

 • Solingen

  Ocieľky vyrobené z Solingen ocele sú obľúbené nielen medzi profesionálnymi kuchármi a mäsiarmi, ale aj medzi nadšencami do kuchynských nástrojov. Ich vysoká kvalita a spoľahlivosť robia z týchto ocieľok vynikajúce nástroje pre rôzne ostrenie a brúsenie.

 • Dick

  Ocieľky Dick sú obľúbené medzi profesionálnymi kuchármi, mäsiarmi a nadšencami do varenia. Ich oceľ poskytuje spoľahlivosť, výkonnosť a dlhotrvajúcu kvalitu, ktorú očakávajú od kvalitných ocieľok. Ocieľky s Dick oceľou sú investíciou do kuchynských nástrojov, ktorú ocenia profesionáli aj nadšenci do varenia, ktorí očakávajú vysokú kvalitu a výkon od svojich nožov.

 • Isler

  Ocieľka Isler je vyrobená zo špeciálne vybraných surovín  Je známa svojou vysokou tvrdosťou, odolnosťou a dlhotrvajúcou ostrosťou ostria. Ocieľka Isler je navrhnutá tak, aby poskytovala presné a ostré rezy a zároveň bola odolná voči opotrebeniu. Tieto vlastnosti ocenia nielen profesionálni kuchári a remeselníci, ale aj každodenní používatelia, ktorí očakávajú spoľahlivé a kvalitné nástroje pre rôzne úlohy.

 • Sieger

  Sieger oceľ je známa svojou kvalitou, odolnosťou a výkonom. Je vyrobená z kvalitného oceľového zloženia, ktoré poskytuje vynikajúce vlastnosti nožov a nástrojov. Sieger oceľ je tvrdená, aby dosiahla optimálnu tvrdosť, ktorá umožňuje presné a dlhotrvajúce ostrie ostria. Ocieľky vyrobené z Sieger ocele sú obľúbené medzi profesionálnymi kuchármi, mäsiarmi a remeselníkmi.

 • KDS

  Ocieľky KDS sú vyrobené z vysokokvalitnej ocele, ktorá poskytuje vynikajúce vlastnosti nožov a nástrojov. Ocieľky KDS sa vyznačujú vysokou tvrdosťou, odolnosťou a dlhotrvajúcou ostrosťou ostria. Sú tvrdené tak, aby dosiahli optimálnu rovnováhu medzi tvrdosťou a ohybnosťou, čo zabezpečuje presný rez a dlhú životnosť ostria.

 • Mikov

  Ocieľky Mikov sú vyrobené z kvalitnej ocele, ktorá poskytuje dobré vlastnosti nožov. Mikov používa rôzne druhy ocele, ako napríklad nerezovú oceľ alebo uhlíkovú oceľ, a ich oceľky sú spracované tak, aby poskytovali požadovanú tvrdosť a odolnosť. Mikov sa snaží vyrábať nože s oceľami, ktoré sú vhodné pre bežné použitie, ako aj pre špecifické účely, ako je lov, kempovanie alebo outdoorové aktivity.

 • Victorinox

  Ocieľky Victorinox sú známe svojou kvalitou a precíznym spracovaním. Každá oceľ je spracovaná s dôrazom na detaily, aby sa zabezpečila optimálna tvrdosť a ostrosť ostria. Victorinox sa zameriava na výrobu nožov, ktoré sú praktické, spoľahlivé a vhodné pre rôzne úlohy v kuchyni, vo voľnom čase a profesionálnom prostredí.

 • HQT

Filter

Zobraziť filter

Ocieľky

Vyberte si z našej ponuky ocieľok. Ocieľky sú povinná výbava do každej domácnosti. V našom e-shope mäsiarske-potreby.sk, nájdete rôzne typy ocieľok či už pre profesionálnych mäsiarov, alebo aj domácnosti. 

Kategórie

infolinka Infolinka 0917 230 451 Po - Pi / 08:00 - 15:30
Ocieľka - mesačník pre mäsiarov Mäsiarske potreby katalóg

Sledujte nás

Nezmeškajte naše aktuálne zľavy, akcie a novinky.