Menu kategóriíKategórie

Kategórie

masiarske-potreby.sk » Ostrenie a brúsenie

Kategórie

Ostrenie a brúsenie

/ 58 položiek

Ostrenie a brúsenie

Aj tie najkvalitnejšie nože si časom vyžadujú údržbu, preto u nás nájdete kategóriu kde nájdete kvalitné brúsky na...

Aj tie najkvalitnejšie nože si časom vyžadujú údržbu, preto u nás nájdete kategóriu kde nájdete kvalitné brúsky na nože, ocieľky, stroje na brúsenie nožov a mnoho ďalšieho. Neváhajte a navštívte náš e-shop a vyberte si z našej skvelej ponuky!

Viac

Podkategórie

 • Brúsky na nože

  Prinášame Vám do našej ponuky kvalitné brúsky na nože. Profesionálne brúsky na nože pre všetkých šéfkuchárov a mäsiarov, ale aj stolové brúsky na nože pre domáce využitie. 

 • Ocieľky

  Vyberte si z našej ponuky ocieľok. Ocieľky sú povinná výbava do každej domácnosti. V našom e-shope mäsiarske-potreby.sk, nájdete rôzne typy ocieľok či už pre profesionálnych mäsiarov, alebo aj domácnosti. 

 • Brúsne stroje

  Ak hľadáte kvalitné brúsne stroje na nože, tak ste na správnej adrese! Prinášame Vám široký výber brúsok na nože za skvelé ceny. Brúsne stroje sú neodmysliteľná súčasť každej veľkokuchyne a reštaurácie. 

 • Brúsne pasty, kamene, pásy

  Brúsne pasty, kamene a pásy Vám slúžia na pohodlné a jednoduché brúsenie nožov. Vyberte si z našej ponuky tie najlepšie brúsne sady pre Vaše nože. 

 • Brúsne kotúče

  Neprehliadnite našu ponuku kvalitných lamelových brúsnych kotúčov v rôznych rozmerov. Ktoré Vám zanechajú vynikajúci brúsny efekt a veľmi dlhú životnosť. 


Kategórie

infolinka Infolinka 0917 230 451 Po - Pi / 7:30 - 12:00
Ocieľka - mesačník pre mäsiarov Mäsiarske potreby katalóg

Z nášho blogu

Veľká letná hra

Každá letná objednávka tovaru postupuje do losovania o týchto 7 cien.

čítať viac »

Doručujeme už aj v sobotu

Od mája už pre našich zákazníkov ponúkame možnosť doručenia objednaného tovaru aj v sobotu

čítať viac »

Mäsiarske potreby na Majálese

Dňa 15.5.2016 organizovala VI.ZŠ v Bardejove na sídlisku Družba Majáles pre žiakov a priateľov školy kde sme sa zúčastnili aj my.

čítať viac »

Získajte dopravu zadarmo

Prihláste sa na odber newslettera a časopisu Ocieľka s aktuálnymi informáciami o našom eshope. Prihlásením získavate zľavový kupón na dopravu zadarmo k Vašej objednávke!

 

Prihlásením súhlasíte so spracovaním osobných údajov

X