Menu kategóriíKategórie

Kategórie

masiarske-potreby.sk » Stroje a zariadenia

Kategórie

Stroje a zariadenia

/ 138 položiek

Stroje a zariadenia

V mäsovom priemysle sa používa množstvo rôznych strojov a zariadení na spracovanie mäsa. Sú to plničky,...

V mäsovom priemysle sa používa množstvo rôznych strojov a zariadení na spracovanie mäsa. Sú to plničky, naražačky, mlynčeky na mäso, miešačky, kútre, vákuovacie stroje, mäsiarske klaty. 

Viac

Podkategórie

 • Plničky, narážky, klipsovačky

  Plnička s narážkou na klobásy má rôzne nastavenia a ovládacie prvky, ktoré umožňujú regulovať rýchlosť plnenia a dávkovanie mäsa. Tým sa dosahuje rovnomerné plnenie klobás a umožňuje výrobcovi kontrolovať veľkosť a tvar klobás.

 • Krájače, nárezové stroje

  Nárezové stroje sú zariadenia, ktoré slúžia na presné a efektívne krájanie potravín, ako sú mäso, syry, pečivo, ovocie a zelenina. Tieto stroje sú široko využívané v potravinárskom priemysle, reštauráciách, pekárňach a ďalších podnikoch, kde je potrebné rýchlo a presne krájať potraviny. 

 • Baličky, vákuovačky

  Vákuovačky, ako už názov naznačuje, sú zariadenia určené na vytváranie vákua vo vnútri obalu. Vákuovanie zahŕňa odstránenie vzduchu z obalu a uzatvorenie ho tesne. Tým sa minimalizuje prístup kyslíka, čo pomáha predĺžiť trvanlivosť potravín a zachovať ich kvalitu.

 • Miešačky a mixéry

  Miešačky zjednodušujú a urýchľujú proces miešania mäsa a iných zmesí, čím šetria čas a úsilie pri príprave jedál. Sú vhodné pre domáce použitie i profesionálne kuchyne, a umožňujú dosiahnuť konzistentné a rovnomerné miešanie.

 • Mlynčeky

  Výhodou elektrických mlynčekov je ich vysoký výkon a rýchlosť mletia. Tieto mlynčeky sú schopné spracovať väčšie množstvo mäsa v krátkom čase, čo je veľmi praktické pri príprave veľkých porcií alebo pri výrobe mäsových výrobkov.

 • Rezačky, kútre

  Rezačky, známe tiež ako kútre, sú nástroje určené na presné a jednotné krájanie potravín. Sú vynikajúcim pomocníkom v kuchyni, umožňujúci rýchle a pohodlné krájanie rôznych druhov potravín, ako sú ovocie, zelenina, syry, chlieb a ďalšie.

 • Píly a pílky

  Ručné píly na mäso majú typicky ostrý a zubatý rezný nástroj, ktorý umožňuje presné a efektívne rezanie mäsa a kostí. Nože píl sú často vyrobené z tvrdeného ocele, čo im poskytuje pevnosť a dlhú životnosť. Sú ideálne pre použitie v mäsiarstve, poľovníctve, pri príprave mäsových pokrmov alebo pri príprave domácich mäsových výrobkov.

 • Lapače hmyzu

  Elektrické lapače hmyzu sú zariadenia určené na odchytávanie a zbavenie sa nežiaducich hmyzích škodcov v interiéri. Tieto zariadenia sú obzvlášť užitočné v domácnostiach, reštauráciách, mäso priemysle a ďalších miestach, kde je výskyt hmyzu nežiaduci.

 • Meranie a váženie

  Gastro váhy sú špeciálne navrhnuté vážiace zariadenia, ktoré sa používajú v gastronómii a potravinárskom priemysle na presné meranie hmotnosti potravín a surovín. Sú nevyhnutným nástrojom v profesionálnych kuchyniach, pekárňach, reštauráciách a potravinárskych prevádzkach, kde je dôležité dodržiavať presné množstvo surovín pre správnu prípravu jedál.

 • Mäsiarske bloky, kláty

  Mäsiarske klaty na mäso sú špeciálne navrhnuté pracovné plochy určené na spracovanie mäsa v mäsiarskych prevádzkach. Tieto klaty sú navrhnuté tak, aby poskytovali ideálnu podporu a hygienické prostredie pre rôzne procesy, ako je rezanie, filetovanie, porciovanie mäsa.


Filter

Zobraziť filter

Stroje a zariadenia

V mäsovom priemysle sa používa množstvo rôznych strojov a zariadení na spracovanie mäsa. Sú to plničky, naražačky, mlynčeky na mäso, miešačky, kútre, vákuovacie stroje, mäsiarske klaty. 

Kategórie

infolinka Infolinka 0917 230 451 Po - Pi / 08:00 - 15:30
Ocieľka - mesačník pre mäsiarov Mäsiarske potreby katalóg

Sledujte nás

Nezmeškajte naše aktuálne zľavy, akcie a novinky.