Menu kategóriíKategórie

Kategórie

masiarske-potreby.sk » Obaly, prepravky, boxy

Kategórie

Obaly, prepravky, boxy

/ 86 položiek

V mäsiarskom priemysle sa často používajú debny, prepravky a vozíky na rôzne účely, vrátane skladovania,...

V mäsiarskom priemysle sa často používajú debny, prepravky a vozíky na rôzne účely, vrátane skladovania, prepravy a manipulácie s mäsom a mäsovými výrobkami.

Viac

Podkategórie

 • Termo-boxy

  Thermoboxy, sú špeciálne navrhnuté na prenos a udržiavanie tepla jedál. Sú vyrobené z tepelne izolačných materiálov, ktoré zabraňujú prenikaniu tepla z vonkajšieho prostredia a udržujú teplotu jedál konštantnú počas prepravy. Môžu udržiavať jedlo teplé alebo chladené, v závislosti od požadovaného použitia. Thermoboxy sú ľahké a pohodlné na prenášanie.

 • Debny, prepravky

  Plastové prepravky sú častým výberom pre prenos mäsa. Sú vyrobené z odolného plastového materiálu, ktorý je ľahký, ľahko sa čistí a odoláva rôznym podmienkam prepravy.

 • Sáčky, tašky

  Mäsiarske tašky a sáčky sú často priehľadné, čo umožňuje ľahké identifikovanie obsahu a kontrolu kvality mäsa bez nutnosti otvárania tašky.

 • Papiere, fólie

  Papier na balenie mäsa je bežným obalom používaným v mäsiarskom priemysle na zabalenie a ochranu mäsa. Pergaménový papier je vyrobený z nepriehľadného a nepriľnavého materiálu. Jeho hladký povrch zabraňuje priľnutiu mäsa k papieru a udržiava ho oddelené a suché.

 • Vozíky pod prepravky

  Vozíky s kolieskami a brzdami sú ideálne pre pohodlnú a bezpečnú prepravu prepraviek. Majú robustné gumové kolieska, ktoré uľahčujú pohyb a brzdy, ktoré zabezpečujú stabilizáciu voza a bezpečné zastavenie.

 • Menu boxy

  Jednorazové obaly na obed umožňujú jednoduché balenie, prepravu a skladovanie rôznych druhov jedál. Pohodlný kryt alebo fólia privarená k nádobe zaisťuje, že obsah z obalu nevytečie. Jednorazové nádoby na obed sú preto nevyhnutným vybavením stravovacích spoločností. Naša ponuka zahŕňa polypropylénové a fóliou zatavené boxy.

  Pre reštaurácie vieme vytvoriť špeciálne prispôsobiteľné cenové ponuky. Pre stálych odberateľov ponúkame baliaci stroj úplne zadarmo, čo znamená, že vaša investícia do našich Menu Boxov je ešte výhodnejšia. Objavte nový spôsob, ako zvýšiť efektivitu vášho podniku s našimi Menu Boxami už dnes!


Filter

Zobraziť filter

Obaly, prepravky, boxy

V mäsiarskom priemysle sa často používajú debny, prepravky a vozíky na rôzne účely, vrátane skladovania, prepravy a manipulácie s mäsom a mäsovými výrobkami.

Kategórie

infolinka Infolinka 0917 230 451 Po - Pi / 08:00 - 15:30
Ocieľka - mesačník pre mäsiarov Mäsiarske potreby katalóg

Sledujte nás

Nezmeškajte naše aktuálne zľavy, akcie a novinky.