Menu kategóriíKategórie

Kategórie

masiarske-potreby.sk » Obaly, prepravky, boxy

Kategórie

Obaly, prepravky, boxy

/ 73 položiek

V mäsiarskom priemysle sa často používajú debny, prepravky a vozíky na rôzne účely, vrátane skladovania,...

V mäsiarskom priemysle sa často používajú debny, prepravky a vozíky na rôzne účely, vrátane skladovania, prepravy a manipulácie s mäsom a mäsovými výrobkami.

Viac

Podkategórie

 • Termo-boxy

  Thermoboxy, sú špeciálne navrhnuté na prenos a udržiavanie tepla jedál. Sú vyrobené z tepelne izolačných materiálov, ktoré zabraňujú prenikaniu tepla z vonkajšieho prostredia a udržujú teplotu jedál konštantnú počas prepravy. Môžu udržiavať jedlo teplé alebo chladené, v závislosti od požadovaného použitia. Thermoboxy sú ľahké a pohodlné na prenášanie.

 • Debny, prepravky

  Plastové prepravky sú častým výberom pre prenos mäsa. Sú vyrobené z odolného plastového materiálu, ktorý je ľahký, ľahko sa čistí a odoláva rôznym podmienkam prepravy.

 • Sáčky, tašky

  Mäsiarske tašky a sáčky sú často priehľadné, čo umožňuje ľahké identifikovanie obsahu a kontrolu kvality mäsa bez nutnosti otvárania tašky.

 • Papiere, fólie

  Papier na balenie mäsa je bežným obalom používaným v mäsiarskom priemysle na zabalenie a ochranu mäsa. Pergaménový papier je vyrobený z nepriehľadného a nepriľnavého materiálu. Jeho hladký povrch zabraňuje priľnutiu mäsa k papieru a udržiava ho oddelené a suché.

 • Vozíky pod prepravky

  Vozíky s kolieskami a brzdami sú ideálne pre pohodlnú a bezpečnú prepravu prepraviek. Majú robustné gumové kolieska, ktoré uľahčujú pohyb a brzdy, ktoré zabezpečujú stabilizáciu voza a bezpečné zastavenie.


Filter

Zobraziť filter

Kategórie

infolinka Infolinka 0917 230 451 Po - Pi / 08:00 - 15:30
Ocieľka - mesačník pre mäsiarov Mäsiarske potreby katalóg

Sledujte nás

Nezmeškajte naše aktuálne zľavy, akcie a novinky.