Menu kategóriíKategórie

Kategórie

masiarske-potreby.sk » Reštauračné potreby

Kategórie

Reštauračné potreby

/ 77 položiek

Reštauračné potreby do gastro zahŕňajú širokú škálu príslušenstva a vybavenia, ktoré sú potrebné pre...

Reštauračné potreby do gastro zahŕňajú širokú škálu príslušenstva a vybavenia, ktoré sú potrebné pre efektívne fungovanie reštaurácie. Indukčné platne, grily, fritézy, nože, sekáče, krájacie dosky, stoly, chladničky

Viac

Podkategórie

 • Gastro - nádoby

  Gastro nádoby, sú nádoby používané v profesionálnom gastronomickom priemysle. Tieto nádoby majú normované rozmery a tvar, čo umožňuje ich jednoduchú kombináciu a použitie v rôznych gastro zariadeniach, ako sú reštaurácie, hotely, kaviarne, kuchyne, bufety a podobne. Gastro nádoby sú často vyrobené z nerezovej ocele, ktorá je odolná voči korózií. 

 • Gastro - príslušenstvo

  Gastro príslušenstvo zahŕňa širokú škálu nástrojov, vybavenia a doplnkov, ktoré sa používajú v gastronómii a stravovacích prevádzkach ako sú misky, fľaše, koreničky, tácky ...

 • Kebab-gyros zariadenia

  Kebab gril, známy aj ako gyros, döner gril alebo shawarma gril, je špeciálne navrhnutý gril určený na prípravu kebabu. Tento gril je zvyčajne vyrobený z nerezovej ocele. Gril na kebab je vhodný nielen na použitie v predajniach shawarmy a grilovniach, ale aj na grilovanie mäsa v pojazdných autách a iných stravovacích zariadeniach. 

 • Grily, vaflovače

  Vaflovač má obvykle dve železné platne, ktoré majú reliéfne vzory na vytváranie charakteristického vzhľadu vafle. Platne môžu byť v rôznych tvaroch a veľkostiach. Vaflovač často ponúka možnosť regulácie teploty, aby ste si mohli nastaviť preferovanú úroveň pečenia

 • Grilovacie platne

  Grilovacie platne sú zariadenie, ktoré sa používa na prípravu rôznych jedál metódou grilovania. Tieto platne môžu byť samostatným zariadením alebo súčasťou grilu. Grilovacie platne sú navrhnuté tak, aby zabezpečovali rovnomerné rozloženie tepla po celej ploche. To zaručuje, že jedlo sa bude grilovať rovnomerne a vyhnete sa nadmernému prepečeniu alebo nepečeniu niektorých častí potraviny.

 • Elektrické fritézy

  Elektrická fritéza je zariadenie určené na prípravu jedál, najmä vyprážaných potravín. Je vybavená elektrickým ohrievačom, ktorý zabezpečuje rýchle a rovnomerné zahrievanie oleja na potrebnú teplotu. Moderné elektrické fritézy majú rôzne bezpečnostné funkcie, ako sú ochrana pred prehriatím, automatické vypnutie a indikátor teploty.

 • Výrobník ľadu, drvič ľadu

  Výrobníky ľadu sú dostupné v rôznych kapacitách, od menších jednotiek vhodných pre domáce použitie až po veľké komerčné jednotky schopné produkovať veľké množstvo ľadu denne. Výrobníky ľadu majú zásobník, kde sa ľad ukladá počas výrobného procesu. 

 • Príslušenstvo do pizzérie

  V pizzerii je niekoľko dôležitých príslušenstiev, ktoré sú potrebné pre efektívnu prípravu a servírovanie pizze. Lopata na pizzu, pec, stoly a poličky, rukavice .


Filter

Zobraziť filter

Reštauračné potreby

Reštauračné potreby do gastro zahŕňajú širokú škálu príslušenstva a vybavenia, ktoré sú potrebné pre efektívne fungovanie reštaurácie. Indukčné platne, grily, fritézy, nože, sekáče, krájacie dosky, stoly, chladničky

Kategórie

infolinka Infolinka 0917 230 451 Po - Pi / 08:00 - 15:30
Ocieľka - mesačník pre mäsiarov Mäsiarske potreby katalóg

Sledujte nás

Nezmeškajte naše aktuálne zľavy, akcie a novinky.