Menu kategóriíKategórie

Kategórie

masiarske-potreby.sk » Oblečenie a doplnky

Kategórie

Oblečenie a doplnky

/ 111 položiek

Odevy v mäsiarstve sú špeciálne navrhnuté oblečenie, ktoré sa nosí pracovníkmi v mäsiarskom priemysle. Tieto...

Odevy v mäsiarstve sú špeciálne navrhnuté oblečenie, ktoré sa nosí pracovníkmi v mäsiarskom priemysle. Tieto odevy majú rôzne funkcie, ktoré zabezpečujú ochranu, hygienu a pohodlie.

Viac

Podkategórie

 • Zástery

  Existuje mnoho rôznych typov zástier, ktoré sa používajú v rôznych odvetviach a majú široké spektrum využitia. Niektoré z najbežnejších typov zástier a ich využitie sú látkové, textilné, kovové, gumené, jednorazové zástery.

 • Rukavice

  Rukavice sú ochranným príslušenstvom navrhnutým na ochranu rúk pred rôznymi nebezpečenstvami, poveternostnými podmienkami alebo pri manipulácii s materiálmi.  Môžu byť vyrobené z rôznych materiálov, ako je koža, textília, syntetické materiály, nitril, alebo kombinácia týchto materiálov.

 • Rukávy

  Gumové rukávy, tiež známe ako gumové rukavice, sú rukavice vyrobené z pružného a vodotesného materiálu - gumy. Tieto rukávy sa často používajú na ochranu rúk pred chemikáliami, vodou, nečistotami. Gumové rukávy sa často používajú v hygienických prostrediach, ako sú potravinárske služby, reštaurácie, kuchyne, nemocnice a laboratóriá.

 • Obuv

  Mäsiarske čižmy a topánky majú rôzne bezpečnostné prvky, ktoré chránia nohy pred rizikami spojenými s pracou v mäsiarskom priemysle. Niektoré čižmy môžu mať oceľovú špičku alebo kompozitnú ochrannú špičku, ktorá chráni prsty pred pádmi, údermi alebo stlačením. Ďalšie bezpečnostné prvky môžu zahŕňať protišmykové podrážky, ktoré poskytujú stabilitu a ochranu pred pošmyknutím na klzkých povrchoch.

 • Vesty, mikiny, košele

  Odevy v mäsiarstve, potravinárstve a kuchyniach sú špeciálne navrhnuté oblečenia, ktoré sa nosí pracovníkmi v akomkoľvek priemysle. Tieto odevy majú rôzne funkcie, ktoré zabezpečujú ochranu, hygienu a pohodlie. Oblečenie je obvykle ľahké a priedušné, čo umožňuje pohodlné nosenie počas celého pracovného dňa. Dobrá ventilácia a vhodné strihy umožňujú slobodný pohyb a minimalizujú nepohodlie pri pohybe.

 • Nohavice

  Mäsiarske nohavice sú často vyrobené z odolného materiálu, ktorý poskytuje ochranu pred rezmi a odieraním. Tieto nohavice sú obvykle pohodlné a pružné, aby umožnili slobodný pohyb pracovníkov. Mäsiarske nohavice môžu mať aj bezpečnostné prvky, ako sú obojstranné reflexné prúžky, ktoré zlepšujú viditeľnosť pri práci v slabých svetelných podmienkach.

 • Čiapky,šilty

  Potravinárske čiapky a šilty sú špeciálne navrhnuté čiapky, ktoré sa nosia na hlave pracovníkov v potravinárskom odvetví. Sú vyrobené z hygienických materiálov, ktoré sú ľahko čistiteľné a odolné voči nečistotám. Tieto čiapky majú obvykle tvar kukly alebo kapucne, ktoré pokrývajú vlasy a zabezpečujú, aby sa neprerušovala hygiena potravín kvôli vypadávajúcim vlasom.

 • Vtipné tričká

  Vtipné tričká sú skvelý spôsob, ako vyjadriť svoj zmysel pre humor a pritiahnuť pozornosť ostatných.

 • Darčeky pre mäsiarov

  Ponúkame darčeky pre vášnivých mäsiarov v podobe tričiek, hrnčekov, nožov, oblečenia ...


Filter

Zobraziť filter

Oblečenie a doplnky

Odevy v mäsiarstve sú špeciálne navrhnuté oblečenie, ktoré sa nosí pracovníkmi v mäsiarskom priemysle. Tieto odevy majú rôzne funkcie, ktoré zabezpečujú ochranu, hygienu a pohodlie.

Kategórie

infolinka Infolinka 0917 230 451 Po - Pi / 08:00 - 15:30
Ocieľka - mesačník pre mäsiarov Mäsiarske potreby katalóg

Sledujte nás

Nezmeškajte naše aktuálne zľavy, akcie a novinky.