Menu kategóriíKategórie

Kategórie

masiarske-potreby.sk » Blog» Mesačník Ocieľka - č. 12

Kategórie

Ocieľka - Mesačník pre mäsiarov

OCIEĽKA

Mesačník pre mäsiarov

12

Ocieľka - Mesačník pre mäsiarov

Komentár na úvod

Všetci máme za sebou „zvláštne“ 3-mesačné obdobie, ktoré bolo spojené s obmedzeniami v našich každodenných činnostiach – obdobie korony. Mnohí objavili čaro práce z domu, iní sa viac venovali rodine a deťom. My v našom e-shope masiarske-potreby.sk sme pracovali neobmedzene pri dodržiavaní nových hygienických pravidiel. V týchto neľahkých dňoch sme zistili, že naši zákazníci sú nám verní aj v tomto čase. Komunikovali s nami a prejavovali záujem o objednávanie tovaru v rovnakom množstve, ako za „normálnych okolností“. Za túto dôveru a náklonnosť sme im veľmi vďační. Na zvyšok tohto roka 2020 sme preto pre našich zákazníkov pripravili niekoľko zábavných aktivít, hier, akcií a množstvo zaujímavých nových produktov.

Aj takto sa Vám chceme poďakovať za Vašu dôveru.

Kolektív e-shopu masiarske-potreby.sk

Veľká letná hra 2020

Opäť aj v roku 2020 organizujeme pre našich zákazníkov výhernú letnú hru. Stačí si počas leta objednať tovar v našom e-shope a ste v hre o super ceny. Každá objednávka zadaná v e-shope masiarske-potreby.sk od 1.7.2020 do 31.8.2020 bude zahrnutá do losovania o 10 celodenných vstupov do Aquaparku Aquacity Poprad a 2 pobyty v hoteli Horizont v Starej Lesnej (Vysoké Tatry).

Veľká letná hra Veľká letná hra

Hotel Horizont

Objednávajte počas leta v e-shope masiarske-potreby.sk a získate tieto ceny :

  • 10x celodenný vstup do AquaCity Poprad
  • 2x víkendový pobyt v 4* hoteli Horizont Stará Lesná (Vysoké Tatry) + wellness

Každá objednávka v e-shope masiarske-potreby.sk bude zaradená do losovania, ktoré sa uskutoční 2.9.2020. Výsledky zverejníme na našom webe a v časopise Ocieľka.

Veľká letná hra Veľká letná hra

Objednajte si v e-shope masiarske-potreby.sk a hrajte s nami :-)

Čaká Vás super dovolenka v slovenských horách.

AKCIA „Ostré leto 2020“

Poznáte rozdiel medzi ostrením a brúsením noža?

Počas 2 letných mesiacov (júl-august) sme pre našich zákazníkov pripravili mimoriadnu ponuku na tovar z kategórie „Ostrenie – brúsenie“. Všetky ocieľky, klik-klak brúsky, brúsne stroje, pasty a kamene, slúžiace na prípravu Vašich nožov sa budú počas leta predávať v akciových cenách so zľavami od 5-20%.

Akcia bude prebiehať od 1.7.2020 do 31.8.2020.

Ostrenie a brúsenie

A odpoveď na otázku v úvode?

Ostrenie alebo udržiavanie ostrosti noža robíme ocieľkou, kameňom alebo iným brúsnym náradím pred každou prácou s nožom, keď ideme rezať mäso, zeleninu a pod.

Brúsenie noža prevádzame 1-2 krát do roka, kedy sa obnovuje ostrie noža. Dobre nabrúsený nôž potom vydrží byť ostrý dlhší čas a krája ľahko, naostriť ho napr. ocieľkou je potom jednoduchšie.

Hrajte 5x s Katkou :-)

Každá zhoda = 2% zľava z objednávky

Na letný mesiac júl 2020 sme pre Vás pripravili ďalšiu zábavnú možnosť získania zľavy pri nákupe tovaru v našom e-shope masiarske-potreby.sk.

Zúčastnite sa krátkeho kvízu a napíšte 5 slov, ktoré Vás napadnú pri 5 zadaných slovách s tematikou mäsiarskych potrieb. Naša Katka odpovedala ako prvá a s jej odpoveďami porovnáme tie Vaše.

Každá zhoda odpovede s Katkou Vám udelí 2% zľavu pri nasledujúcej objednávke.

Pri zhode všetkých 5 slov môžete získať až 10% zľavu na Vašu nasledujúcu objednávku v e-shope masiarske-potreby.sk. Zľavový kód podľa výsledku kvízu Vám zašleme na zadaný e-mail.

Odkaz na kvíz »

Súťaž s Katkou

Hádajte s Katkou :)

Vaše otázky a postrehy

question Je možné u Vás kúpiť jednorazové rukavice (bal/100ks) ?

Áno, ešte počas júna 2020 predávame nitrilové rukavice bal./100ks, modré vo veľkostiach S, M, L, XL za cenu 6,95 € s DPH.

Nitrilové rukavice

Nitrilové rukavice

hint TIP: Môžete zakúpiť spolu s dezinfekčným balíčkom

question Ako správne čistiť a dezinfikovať domácnosť ?

Každodenný život počas pandémie COVID-19 si žiada aj nové opatrenia v našich domácnostiach. Je potrebné dezinfikovať povrchy, kde sa vírus môže nachádzať a prežiť 2-3 dni (napr. plasty, oceľ, …). Najfrekventovanejšími miestami s možným výskytom vírusu sú: kľučky, vodovodné batérie, kohútiky, diaľkové ovládanie TV, klávesnica a myš pri PC, povrch kuchynskej linky, stoly, toaleta, mobilný telefón.

Povrch vždy najprv očistíme od nečistôt a potom aplikujeme dezinfekčný prostriedok na zničenie vírusov podľa návodu.

Dezinfekcia

Dezinfekcia

Prihlásenie k odberu mesačníka Ocieľka

Pokiaľ chcete byť medzi prvými ktorí dostanú ďalšie číslo mesačníka Ocieľka, tak sa prihláste k odberu zadaním Vašej emailovej adresy.

 
Ocieľka - Mesačník pre mäsiarov

Kategórie

infolinka Infolinka 0917 230 451 Po - Pi / 08:00 - 15:30
Ocieľka - mesačník pre mäsiarov Mäsiarske potreby katalóg

Z nášho blogu

Veľká letná hra

Každá letná objednávka tovaru postupuje do losovania o týchto 7 cien.

čítať viac »

Doručujeme už aj v sobotu

Od mája už pre našich zákazníkov ponúkame možnosť doručenia objednaného tovaru aj v sobotu

čítať viac »

Mäsiarske potreby na Majálese

Dňa 15.5.2016 organizovala VI.ZŠ v Bardejove na sídlisku Družba Majáles pre žiakov a priateľov školy kde sme sa zúčastnili aj my.

čítať viac »

Získajte dopravu zadarmo

Prihláste sa na odber newslettera a časopisu Ocieľka s aktuálnymi informáciami o našom eshope. Prihlásením získavate zľavový kupón na dopravu zadarmo k Vašej objednávke!

 

Prihlásením súhlasíte so spracovaním osobných údajov

X