Menu kategóriíKategórie

Kategórie

masiarske-potreby.sk » Reštauračné potreby»Gastro - príslušenstvo

Kategórie

Gastro - príslušenstvo

/ 43 položiek

Gastro - príslušenstvo

Gastro príslušenstvo zahŕňa širokú škálu nástrojov, vybavenia a doplnkov, ktoré sa používajú v gastronómii a...

Gastro príslušenstvo zahŕňa širokú škálu nástrojov, vybavenia a doplnkov, ktoré sa používajú v gastronómii a stravovacích prevádzkach ako sú misky, fľaše, koreničky, tácky ...

Viac

Podkategórie

 • Dosky na krájanie

  Plastové dosky na krájanie sú ľahké a jednoduché na čistenie. Materiál plastu je odolný voči vode a baktériám, čo z nich robí hygienickú voľbu pre kuchynské použitie.  Existuje mnoho rôznych druhov plastových dosiek s rôznymi farbami a označeniami, čo uľahčuje separáciu a prevenciu pri krájaní rôznych druhov potravín.

 • Príbory, lopatky

  Hliníkové lopatky sú nástroje používané v mnohých odvetviach, vrátane potravinárskeho priemyslu, vrátane mäsiarskych prevádzok. Sú vytvorené z odolného hliníkového materiálu, ktorý je ľahký, ľahko sa čistí a je hygienický. 

 • Misky a fľaše

  Waca misky sú jedným z populárnych typov miskového príslušenstva v gastronómii. Waca je značka, ktorá vyrába kvalitné a odolné misky vyrobené z melamínu. Melamín je tvrdý plastový materiál, ktorý je známy svojou odolnosťou voči poškriabaniu, škvrnám a lámaniu, a je často používaný v profesionálnom stravovacom priemysle.

 • Papier, etikety

  V mäsiarstve sú etikety dôležitým príslušenstvom, ktoré slúži na označenie a informovanie o rôznych aspektoch mäsových výrobkov. Sú to samolepiace etikety vyrobené papier-fólia vhodné na označovanie prepraviek. 

 • Obväzy, náplaste

  Náplaste na ruky sú pružné pásy alebo obväzy, ktoré sa používajú na pokrytie a ochranu malých poranení, škrabancov alebo rezných rán na pokožke rúk. Slúžia na zabránenie infekcie, udržanie rany čistej a podporu hojenia. Tieto náplaste sú dostupné v rôznych veľkostiach, tvaroch a materiáloch, aby sa prispôsobili rôznym potrebám a typom poranení.


Filter

Zobraziť filter

Gastro - príslušenstvo

Gastro príslušenstvo zahŕňa širokú škálu nástrojov, vybavenia a doplnkov, ktoré sa používajú v gastronómii a stravovacích prevádzkach ako sú misky, fľaše, koreničky, tácky ...

Kategórie

infolinka Infolinka 0917 230 451 Po - Pi / 08:00 - 15:30
Ocieľka - mesačník pre mäsiarov Mäsiarske potreby katalóg

Sledujte nás

Nezmeškajte naše aktuálne zľavy, akcie a novinky.