Menu kategóriíKategórie

Kategórie

masiarske-potreby.sk » Udiarne a príslušenstvo

Kategórie

Udiarne a príslušenstvo

/ 16 položiek

Udiarne a príslušenstvo

Udiarne a príslušenstvo sú dôležité zariadenia a nástroje, ktoré sa používajú pri procese údenia potravín. Tu je...

Udiarne a príslušenstvo sú dôležité zariadenia a nástroje, ktoré sa používajú pri procese údenia potravín. Tu je zoznam niektorých udiarní a príslušenstva, ktoré sa často používajú.

Viac

Podkategórie

 • Drevené udiarne

  Drevené udiarne sa používajú na údenie rôznych druhov potravín vrátane mäsa, rýb, syrov, klobás a zeleniny. Dym z dreva dodáva jedlám charakteristickú chuť a arómu. Udiarne sú bežne používané v domácnostiach, reštauráciách a iných gastronomických prevádzkach.

 • Kovové udiarne

  Kovové udiarne sú ďalším typom zariadenia používaného na údenie potravín. Na rozdiel od drevených udiarní, ktoré používajú drevo na generovanie dymu, kovové udiarne využívajú iné zdroje tepla a dymu.

 • Buková štiepka na údenie

  Buková štiepka je druh dreva, ktorý sa často používa pri údení potravín. Buková štiepka je vynikajúca pre všestranné údenie. Je vhodná pre mäso, ryby, hydinu, syry a zeleninu. Dym z bukovej štiepky je mierny a nie príliš dominantný, čo umožňuje, aby sa zachovala prirodzená chuť potravín.

 • Zásobníky do udiarne

  Zásobník sa napĺňa drevenou štiepkou, čipmi alebo iným palivom, ktoré sa používa na údenie. Drevené štiepky z rôznych druhov dreva, ako je buk, ovocné stromy alebo orech, sa často používajú na vytvorenie dymu a dodanie charakteristickej chuti a arómy potravinám.


Filter

Zobraziť filter

Kategórie

infolinka Infolinka 0917 230 451 Po - Pi / 08:00 - 15:30
Ocieľka - mesačník pre mäsiarov Mäsiarske potreby katalóg

Sledujte nás

Nezmeškajte naše aktuálne zľavy, akcie a novinky.